Lornetki

i lunety obserwacyjne Alpen Optics

dodaj do ulubionych| poleć serwis| drukuj

Gwarancja

Gwarantujemy, że lornetki Alpen Optics zostały wykonany z jak największą dokładnością i jest wolny od wad produkcyjnych i konstrukcyjnych, na co otrzymują Państwo wieczystą gwarancję.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek uderzenia lub upadku lornetki, demontażu lornetki, naruszenia plomb producenta, złego przechowywania. Gwarancja wieczysta obejmuje tylko pierwszego nabywcę i jest ważna razem z fakturą zakupu. Gwarancją objęte są lornetki Alpen Optics kupione na terenie Polski i wprowadzone do obrotu przez firmę Outdoor Jurczak –Pieniążek S.J.

W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt zostanie naprawiony a jeśli nie będzie to możliwe, wymieniony na nowy.

Reklamujący wysyła na swój koszt dobrze zabezpieczoną lornetkę razem z xero karty gwarancyjnej i faktury zakupu oraz szczegółowym opisem uszkodzenia i numerem kontaktowym na adres serwisu:

Outdoor Jurczak-Pieniążek S.J.
Al. Lipowa 14
05-502 Piaseczno

Wysłanie obu dokumentów jest warunkiem koniecznym uznania prawa Klienta do wieczystej gwarancji.

W przypadku nie uznania roszczenia gwarancyjnego naprawa oraz odesłanie lornetki odbywa się na koszt Nabywcy. Jeśli lornetka wymaga naprawy nie objętej gwarancją, zobowiązujemy się do jej wykonania za możliwie najniższą kwotę, po uzyskaniu pisemnej akceptacji od Klienta.

 

Wyłączny Dystrybutor Alpen Optics w Polsce
Outdoor Jurczak-Pieniążek S.J.
ul. Pomorska 39, 05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 42 82 888
email: kontakt@alpenoptics.pl
Skype: SkypeMe™!

Polityka prywatności w zakresie cookies