Lornetki

i lunety obserwacyjne Alpen Optics

dodaj do ulubionych| poleć serwis| drukuj

Firma Outdoor Jurczak-Pieniążek jest dystrybutorem amerykańskiej firmy Alpen Optics na rynek polski. Swój debiut w Polsce, lornetki Alpena miały na Targach Hubertus, w marcu 2009r. Jest to wysokiej jakości optyka przeznaczona dla myśliwych, obserwatorów fauny i flory, miłośników trekkingu i przyrody, spotterów, służb ochrony i zabezpieczenia porządku, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.

Firma Alpen Optics  została założona w 1997 roku jest więc relatywnie młodą firmą na rynku optycznym. Ma swoją siedzibę w Rancho Cucamonga, w Kaliforni. Kadra menedżerska oraz system zarządzania sprzedażą, marketingiem, działami produkcji i jakości opierają się na sprawdzonych rozwiązaniach i wieloletnim doświadczeniu. Tim Gardner i vice prezydent Firmy, Tony Proper mają ponad 40 lat doświadczeń nabytych w przemyśle optycznym. Przez wiele lat zajmowali oni czołowe pozycje w kadrze zarządzającej firmy Bausch & Lomb’s Sports Optics Division.

Produkty Alpena cechują się najwyższej jakości optyką, solidnym wykonaniem, wieczystą gwarancją  i oferowane są w przystępnej dla klienta oraz konkurencyjnej cenie.  To właśnie stosunek jakości do ceny jest mocną stroną firmy Alpen Optics. Alpen jest jedyna firmą optyczną, która otrzymała sześć razy pod rząd prestiżową nagrodę „Great Buy” magazynu Outdoor Life. Świadczy to o wysokiej ocenie naszych produktów przez najważniejsze z oceniających gremiów - Klientów. W ofercie na rynek polski znalazły się wszystkie serie produktów Alpen Optics, zaczynając od topowych modeli Rainier i Teton, poprzez posiadające fantastyczny stosunek jakości do ceny, modele lornetek Apex i Shasta, po popularną serię Pro. Lornetki posiadają duże pryzmaty BaK4, elementy optyczne są pokrywane wielowarstwowo powłokami UBX a także posiadają powłoki metaliczne SHR i fazowe PXA w celu uzyskania maksymalnej jasności i ostrości obrazu.  W naszej ofercie znajdują się również lunety obserwacyjne Alpen. Regulowany zoom, prosty lub łamany pod kątem 45 stopni okular,  optyka oparta na bardzo dużych pryzmatach BaK4, wytrzymały, magnezowy korpus oraz jak wszystkie wyroby Alpen Optics – WIECZYSTA GWARANCJA to główne atuty lunet obserwacyjnych naszej marki. Ze względu na pojawiające się w naszym kraju podróbki produktów Alpen Optics, prosimy zwrócić uwagę czy kupują Państwo produkt posiadający oryginalną kartę gwarancyjną sygnowaną logo Alpen oraz posiadającą dane naszej firmy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliowości prosimy o kontakt z naszą firmą. W ofercie na rynek polski znajdują się tylko produkty pokazane na naszej stronie internetowej.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że oryginalne produkty firmy Alpen Optics mogą Państwo znaleźć tylko w punktach podanych w zakładce GDZIE KUPOWAĆ.
Przestrzegamy Państwa przed zakupem lornetek sygnowanych jako Alpen, oferowanych na portalach handlowych, szczególnie modelach ze zmiennym powiększeniem.
Wszystkie oryginalne modele są pokazane na naszej stronie internetowej lub stronie producenta www.alpenoptics.com. Jeśli mają Państwo wątpliwości czy dany model lornetki jest oryginalnym produktem Alpena, prosimy o kontakt z naszą firmą.
Bez obaw możesz kupować u naszych Autoryzowanych Partnerów przedstawianych w dziale GDZIE KUPOWAĆ.

Wyłączny Dystrybutor Alpen Optics w Polsce
Outdoor Jurczak-Pieniążek S.J.
ul. Pomorska 39, 05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 42 82 888
email: kontakt@alpenoptics.pl
Skype: SkypeMe™!

Polityka prywatności w zakresie cookies